Aktualne oferty Pracy

Zatrudnimy Ambitne i Dynamiczne osoby na poniższe stanowiska pracy.

Stanowisko : Monter Instalacji Sanitarnych

Rozwiń Zwiń

Szczegóły

  • Praca : Od   Pn-Pt
  • Miejsce Pracy : Szczecin , oraz miejscowości ościenne
  • Rodzaj umowy : Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy : Praca fizyczna

Zakres obowiązków

  • Fachowy montaż instalacji i urządzeń sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych
  • Realizacja zleconych zadań przez Kierownika robót, Brygadzistę
  • Dbałość o powierzone mienie i materiał

Oczekujemy

  • Znajomość języka Polskiego (bardzo dobra w mowie i piśmie)
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane średnie techniczne )
  • Doświadczenie na w/w stanowisku
  • Umiejętność wykonywania prac w oparciu o otrzymaną dokumentację techniczną
  • Znajomość wymagań technicznych w branży instalacji sanitarnych
  • Fachowa umiejętność posługiwania się sprzętem oraz narzędziami montera instalacji sanitarnych
  • Wysoka kultura osobista
  • Terminowość
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia SEP energetyczne i gazowe , UDT na podnośniki nożycowe
  • Dyspozycyjność do prac w godzinach 15-21 (sporadyczna, wynikająca ze specyfiki i wymagań wykonywanych prac)
  • Chęć dalszego rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy z zakresu branży sanitarnej
  • Brak zdrowotnych przeciwwskazań do zajmowania w/w stanowiska oraz pracy na wysokości powyżej 3 m

Jak aplikować?

Wszystkie osoby chętne prosimy o przesłanie na adres  praca@rafarci.pl   informacji na temat przebiegu dotychczasowego zatrudnienia (CV z aktualnym zdjęciem  w formacie PDF, z dopiskiem Monter instalacji Sanitarnych

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę RAFARCI Rafał Obstawski zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) „ )

Preferowany kontakt podczas rekrutacji :

  • I – Przesłanie CV z aktualnym zdjęciem na adres mailowy praca@rafarci.pl z dopiskiem Monter instalacji Sanitarnych
  • II – Rozmowa kwalifikacyjna

Kontakt

Skontaktuj się z nami