Poznaj nas bliżej

Nasza oferta

Generalne wykonawstwo robót branży sanitarnej

Powierzając firmie RAFARCI generalne wykonawstwo branży sanitarnej masz pewność, że instalacje zewnętrzne i wewnętrzne Twojej inwestycji  będą wykonane fachowo i terminowo.

Dzięki Nam, nie musisz skupiać swojej uwagi oraz poświęcać mnóstwa czasu na koordynację prac i rozliczanie wielu podwykonawców. Oferujemy kierowanie robotami sanitarnymi przez osoby posiadające stosowne uprawnienia budowalne oraz fachową i rzetelną grupę monterów sanitarnych. Nasze prace objęte są wieloletnią gwarancją.

Dołącz do partnerów

Współpraca

Firma RAFARCI jest otwarta na nawiązanie współpracy z Przedsiębiorstwami Budowlanymi i Instytucjami  chcącymi skorzystać z Naszych usług . Skontaktuj się z Nami w celu umówienia spotkania. Współpraca z firmą RAFARCI prowadzi do obopólnej korzyści.

Materiały Instalacyjne

Materiały, które zakupujemy do
wbudowania na inwestycjach
posiadają stosowne certyfikaty
i dopuszczenia na rynek Polski.

Przy zakupie materiałów kierujemy się przede wszystkim jakością produktu, ponieważ ma ona realny wpływ na późniejszą jakość wykonywanych przez Nas robót. Dlatego zależy nam, aby jakość montowanych przez nas produktów była jak najwyższa przy zachowaniu rozsądnej ceny dla klienta końcowego. Materiały montowane są zgodnie ze sztuką budowlaną oraz w oparciu o ścisłe zalecenia i wytyczne producenta, co wpływa na późniejszą bezawaryjną eksploatację wykonanych przez nas instalacji.

Po zamontowaniu urządzeń przeprowadzamy szkolenie dla użytkowników z zakresu eksploatacji i użytkowania zamontowanych przez nas urządzeń, oferując także ich późniejszy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy Jak dojechać?
Biuro

ul. Świerczewska 5
71-066 Szczecin

Dane kontaktowe

Telefon: +48 796 456 028
E-mail: biuro@rafarci.pl

RAFARCI Rafał Obstawski

ul. Kruszwicka 21/3
71-043 Szczecin

Dane identyfikacyjne

NIP: 5971671627
REGON: 321457828

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności